Dla kogo?

Dla Ciebie - klienci indiwidualni

Żyjemy w państwie prawa, a jego przestrzeganie jest jedną z naczelnych zasad jego działania. Dynamika zmian natury prawnej, oraz mnogość regulacji prawnych nierzadko powodują sytuacje stresowe, kiedy to nie do końca wiemy jak powinniśmy się zachować - co nam wolno, a czego już nie, co nam się należy, a do czego nie mamy prawa. Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, a często i nieprzyjemnych skutków nieklarownych sytuacji prawnych, pozostaw swoje sprawy w rękach profesjonalistów. Nasi specjaliści doradzą w sytuacjach natury życiowej, podpowiedzą czy wolno nam wyciąć drzewo w przydomowym ogrodzie, czy należy nam się część spadku po zmarłym krewnym, pomogą także wyegzekwować alimenty i uzyskać należne odszkodowanie, kiedy to w czasie urlopu zdarzy się nieszczęśliwy wypadek.

Abonament prawny to stała opieka nad Tobą i Twoimi najbliższymi, to stały kontakt z wykwalifikowaną kadrą prawniczą oraz rzetelność wykonywanych usług. Już od 99 złotych miesięcznie możesz spać spokojnie, bez zbędnych obaw, że minie termin, wniosek zostanie złożony do nieodpowiedniego organu, a należność pozostanie nieodzyskana. Nie czekaj, zapewnij sobie profesjonalną pomoc prawną już dziś.

Dla Firmy - przedsiębiorcy

Niezliczoną ilość razy zastanawiacie się Państwo czy postępujecie zgodnie z prawem, a niejednokrotnie chybiona decyzja spowodowała w firmie pokaźne straty finansowe, dostarczając przy tym niemałego stresu. Nasz abonament to odpowiedź na opisane wyżej przypadki, to stała pomoc prawna w celu ochrony interesów Zleceniodawcy, obejmująca udzielanie porad i konsultacji prawnych z zakresu wszelkich dziedzin prawa związanych z prowadzeniem przez Zleceniodawcę działalności gospodarczej. Porady prawne dostępne są zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Dzięki abonamentowi, wszelkie niejasności prawne związane z Państwa firmą zostaną rozwiane poprzez wsparcie profesjonalnych prawników.

Tylko w roku 2008 wydanych zostało ponad 1500 aktów prawnych, nie sposób więc zwykłemu przedsiębiorcy nie zagubić się w labiryntach przepisów i ich ciągłej zmianie. Dlatego proponujemy Państwu abonament prawny, dzięki opłacaniu którego, Państwa wątpliwości sprawnie i profesjonalnie rozwiążą nasi specjaliści.

Duże przedsiębiorstwa, świadome ogromu potrzeby pomocy prawnej podczas egzystencji firmy, decydują się na prawników etatowych, co niestety zazwyczaj wiąże się z wysokimi kosztami, na które małe firmy nie mogą sobie pozwolić. Abonament prawny to doskonała alternatywa dla małych firm, zaś dla większych, idealny sposób na ograniczenie kosztów związanych z utrzymaniem etatowego doradcy.